گلی گل

"لطفا قبل از سفارش، موجودی و قیمت را استعلام بگیرید" برای تسریع در سفارش از یک روز قبل سفارش خود را ثبت کنید "09202160125"

“لطفا قبل از سفارش، موجودی و قیمت را استعلام بگیرید” برای تسریع در سفارش از یک روز قبل سفارش خود را ثبت کنید “09202160125”

سوالات متداول

 بله، شما می‌توانید در پروفایل خود زمان تحویل پیش‌فرض خود را تعیین کنید تا در سفارش‌های آتی از این تنظیمات استفاده شود.

بله، گلی گل امکان انتخاب بسته‌بندی مورد نظر شما را فراهم کرده است و همچنین می‌توانید از بین کارت‌های تبریک آماده شده، کارتی را انتخاب و متن خود را برای ارسال به گیرنده وارد کنید.

بله، گلی گل به ارائه گل‌های تازه، با کیفیت و تضمینی اهمیت می‌دهد. تیم ما به دقت گل‌ها را انتخاب و طبق استانداردهای بازار گل‌ها، ارسال می‌کند تا شما از بهترین تجربه گل‌آرایی لذت ببرید.

 بله، گلی گل امکان مرجوعی کالا و بازگشت وجه را در صورت انصراف از سفارش و در شرایط خاص ممکن می‌سازد. برای اطلاعات بیشتر به شرایط مربوطه در سایت مراجعه کنید.

بله، در فرآیند سفارش، شما می‌توانید آدرس دقیق تحویل گل را جدا از آدرس صورتحساب وارد کنید تا سفارش شما به مقصد مورد نظر ارسال شود.

بله، در فرآیند سفارش، شما می‌توانید زمان دقیق تحویل گل را انتخاب کنید و ما تلاش می‌کنیم تا سفارش شما در زمان مورد نظرتان تحویل داده شود.

Close سبد خرید من
Close علاقه مندی
Close مشاهده های اخیر
Close
Close
دسته بندی ها